NOVINKY


Nové provedení nerezové nástěnné váhy N1TH1NBWS s jedním hákem ve váživostech od 15kg do 150kg


Nové provedení visutých jatečních vah V2T-I pro hliníkové uzavřené pojezdové dráhy.


Nové mobilní provedení dobytčích vah 4T1220-TRANSPORT s možností připojení na tažné zařízení


Nový model balíkové váhy KD-PSLP

(60kg/20g), (150kg/50g)


Vážní indikátor T8 s obrovským podsvíceným LCD displejem velikosti 30mm certifikovaný dle OIML.Vážní indikátor T7 s obrovským červeným LED displejem. Rychlá doba ustálení a stabilní hodnota výsledku.

Použití pro kontrolní vážení bez možnosti ověření.Snížená váha na lůžka 4TVPSNL s nájezdovou výškou pouze 15mm a odkládacím vozíkem pro snadnou přepravu. Možné osazení informačním terminálem ITER9 s 9" dotykovým LCD monitorem pro výpočet BMI a přehledem se statistikou vážení.


Nové konstrukce certifikovaných lékařských vah 1T6060LOVDRWP, která je opatřená madly pro vážení osob se sníženou stabilitou.


Přesná poštovní váha do 34kg. Váha má dvojí rozsah, kde při váživosti do 2kg má přesnost 5g a od 2kg do 34kg má přesnost 10g.


CAS SW-LR s LED displejem

Jedná se o kvalitní váhu, která je vhodná zejména na vážení porcí do kuchyní, jídelen a přípraven pokrmů, kde je vyžadováno použití přesných a úředně ověřených vah. Váha je dostupná ve váživosti (5kg/2g) a (10kg/5g).


» Info o firmě


Firma Váhy Brabec

Váš dodavatel kvalitní vážící techniky a zařízení a spolehlivý partner v oblasti servisu od laboratorních až po váhy ve zpracovatelském a těžkém průmyslu.

Naše dlouhodobé zkušenosti profesionálního týmu z oboru vah a vážících zařízení jsou pro Vás zárukou spolehlivého servisu.

Zákazníkům nabízíme kompletní služby - od prodeje zboží po jeho odbornou instalaci, předvedení a pravidelný servis. Dále provádíme kalibrace vážících zařízení včetně vyhotovení kalibačního protokolu a zajišťujeme ověřování stanovených měřidel v součinnosti s ČMI.

Počátek činnosti firmy se datuje na polovinu devadesátých let minulého století. Během tohoto období firma zrealizovala mnoho zakázek a vybudovala si tak stálou síť spokojených zákazníků. Ukázky z realizací naleznete v sekci "Realizace".

Naše webová prezentace Vám nabízí stručný obraz o naší firmě. Naleznete zde popis naší činnosti, ukázky z našich realizací, a v neposlední řadě také náš nový E-SHOP, kde si na základě obsáhlých informací o námi nabízeném zboží můžete vybrat produkt, který potřebujete. Můžete si jej také ihned objednat. Pokud budete mít potřebu s námi výběr zboží konzultovat, rádi a ochotně Vám na Vaše dotazy odpovíme telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty (viz Kontakt).

Všechny potřebné informace o těchto činnostech naleznete pod odkazem "Info o firmě".

 

 

ODYzNDRl